Skvělé způsoby, jak vyrobit dekorace do pokoje vašeho dospívajícího chlapce

 Dům 
19. května 2015 21:44 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vytvořte originální pokoj pro vašeho syna! http://www.knockoffdecor.com
Když váš kluk vyroste v teenagera, jeho pokoj by měl růst s ním. I když obchodníci vymýšlí spoustu zábavných dekorací, více či méně cenově přístupné, můžete jim dekoraci vyrobit sami. S ohledem na jeho zájmy, použití materiálů a svým vlastním uměleckým cítěním je možné vašemu dítěti vytvořit místnost, ve které se bude cítit dobře.

Autodíly


Když začnete u neutrální šedé na stěnách a ložním prádle, můžete kouzlo pokoje doplnit automobilovými díly ze skladu auto dílů nebo smetiště. Použijte chromované koncovky jako akcenty na rovné čelo postele, našroubováním je na dřevěný rámu podél horních a bočních stran. Připevněte přední část vozu, včetně mřížky, světlometů, nárazníku a části kapoty na zeď jako umělecké dílo. Staré poznávací značky, ohnuté poklice a motory mohou sloužit jako rámy zrcadla, dekorace kolem dveří a stolů.

Gaming


Hráč se bude chtít předvést sci-fi nebo fantasy hrami, které "dobyl", proto můžete použít plastové herní obaly jako rám k neorámovaným zrcadlům. Malováním na zeď jeho oblíbeného herního světa, a koordinace ložního prádla a příslušenství vytvoří dokonalé herní prostředí.

Skateboard


Přeneste skateboardové dovednosti vaše chlapce z parku do ložnice. Použijte starší skateboardy jako police nebo vytvořte stolky z prkna skateboardu a našroubujte nohy.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?