Skvělé způsoby, jak vyrobit dekorace do pokoje vašeho dospívajícího chlapce

Vytvořte originální pokoj pro vašeho syna!
 Dům 
19. května 2015 21:44 / http://www.knockoffdecor.com
  0   0
Když váš kluk vyroste v teenagera, jeho pokoj by měl růst s ním. I když obchodníci vymýšlí spoustu zábavných dekorací, více či méně cenově přístupné, můžete jim dekoraci vyrobit sami. S ohledem na jeho zájmy, použití materiálů a svým vlastním uměleckým cítěním je možné vašemu dítěti vytvořit místnost, ve které se bude cítit dobře.

Autodíly


Když začnete u neutrální šedé na stěnách a ložním prádle, můžete kouzlo pokoje doplnit automobilovými díly ze skladu auto dílů nebo smetiště. Použijte chromované koncovky jako akcenty na rovné čelo postele, našroubováním je na dřevěný rámu podél horních a bočních stran. Připevněte přední část vozu, včetně mřížky, světlometů, nárazníku a části kapoty na zeď jako umělecké dílo. Staré poznávací značky, ohnuté poklice a motory mohou sloužit jako rámy zrcadla, dekorace kolem dveří a stolů.

Gaming


Hráč se bude chtít předvést sci-fi nebo fantasy hrami, které "dobyl", proto můžete použít plastové herní obaly jako rám k neorámovaným zrcadlům. Malováním na zeď jeho oblíbeného herního světa, a koordinace ložního prádla a příslušenství vytvoří dokonalé herní prostředí.

Skateboard


Přeneste skateboardové dovednosti vaše chlapce z parku do ložnice. Použijte starší skateboardy jako police nebo vytvořte stolky z prkna skateboardu a našroubujte nohy.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Vsaďte letos na jistotu. Navštivte ostrovy v Jaderském moři, kde ještě vládne klid a pohoda

Věda & Vesmír

Podivnou zelenou skálu na Marsu zkoumá Rover Perseverance

Bydlení

Podlaha na balkoně nemusí být jen z dlažby. Tipy, jak jej proměnit v krásný a útulný prostor

Zavřít reklamu