I peníze můžete darovat originálně aneb jak zajímavě zabalit hotovost

 Ostatní 
22. prosince 2019 14:40 / Veronika Prášilová
  0
📷
9 fotografií v galerii
Peníze nejsou originálním dárkem, tak jej z nich udělejte Archiv
Vybrat správný dárek je čím dál větší umění. Dětem za vysvědčení, vnoučatům k narozeninám, mladým na Vánoce. Pokud si nejste jistí, čím byste udělali svým blízkým radost, nikdy nezklamou peníze. A když má jít o dárek, zapomeňte na obligátní obálku. Podívejte se na naše tipy, jak peníze zabalit originálně tak, aby se obdarovaní rozzářili dvakrát: z hezkého dárku a pěkné sumičky.

Ve fotogalerii pod článkem naleznete několik nápadů, jak byste mohli peníze darovat zajímavě. Povětšinou vás to nebude stát vůbec nic nebo jen pár korun. A čas věnovaný balení se vám vrátí s rozzářenými úsměvy těch, kterým chystáte toto velkorysé potěšení.

Nechť vám prší štěstí

Představte si, že máte odrostlé děti, již zadané nebo sezdané, a chcete jim udělat radost třeba na Vánoce. Nevíte, čím je potěšit? Tak jim kupte deštník. Stačí ten nejlevnější. Doma jej roztáhněte a na jednotlivá žebra opatrně přivažte bankovky. Deštník složte a na cedulku napište „Nechť vám prší štěstí“. Pokud to půjde, rozbalování si nahrávejte na videokameru nebo mobilní telefon, abyste zaznamenali, jak se jejich kyselé úšklebky rázem změní v překvapivou radost. 

Sladké překvapení

Kupte libovolnou bonboniéru. Obsah s radostí spořádejte, zkontrolujte, zda je plastová proložka čistá a místo sladkostí do jednotlivých políček vložte například padesátikoruny a opatrně poskládané bankovky. Podobné překvapení můžete připravit s průhlednou dózou a bonbóny. Doprostřed dózy dejte ruličku od toaletního papíru, do ní srolujte bankovky a obsypejte bonbóny. Překvapení a následná radost budou jistě podobné jako u výše popsaného příkladu s deštníkem.

Kápézetka, neboli koláž poslední záchrany

Vtipným způsobem, jak darovat peníze, je také jejich zarámování. Stačit vám k tomu bude nejlevnější rám, který seženete v hobby marketu nebo fotoprodejně. Nevadí-li vám investovat více, můžete koupit vitrínku. Na sklo napište permanentní fixou vzkaz ve smyslu, že jej mají rozbít v případě nouze, jako to bývá například u hydrantů. A pokud byste letos ostatní dárky chtěli zabalit také originálně a navíc ekologicky, můžete se inspirovat v našem dalším článku. Přečtěte si, proč je jednodušší a výhodnější balit dárky do látky. Více inspirací, jak je možné originálně darovat hotovost naleznete ve fotogalerii.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stav Bruce Willise se údajně zhoršuje: Jeho chování je nevyzpytatelné a agresivní

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu