Tvůrčí způsoby, jak využít starý žebřík

Přetvořte starý žebřík třeba na galerii vašich rodinných fotografií
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
30. ledna 2017 12:14 / Internet
  0   0
Válí se vám doma, na zahradě, ve sklepě nebo v garáží staré štafle? Máte žebřík, na který už by bylo příliš nebezpečné vylézt? Využijte jej k novému účelu! Starý žebřík může ve vaší domácnosti ještě dobře posloužit! Zde je pár nápadu, jak jej využít!

Než se rozhodnete využít žebřík k novému účelu, je dobré věnovat mu trochu péče. Například osvěžte jeho vzhled nátěrem vaší oblíbené barvy. Dalším krokem je rozhodování, jak nejlépe žebřík znovu využít.

Patříte ženám, které milují boty, a ještě víc jejich nakupování? Botník vám přetéká mnoha páry bot na podpatku? Není nic snadnějšího, než využít k uskladnění bot starý žebřík! Jednoduše boty zavěste za jejich podpatky na jednotlivé příčky žebříku. Boty budou neustále vystavené k prohlížení, a navíc se k nim vždy snadno dostanete.

Nízké štafle lze využít jako noční stolek. Postačí takové, které mají jen tři schůdky. Každou příčku můžete využít k odkládání knížek, budíku, mobilního telefonu a dalších nezbytností.

Starý žebřík dobře poslouží i v koupelně. Když jej opřete o zeď, vznikne hned několik míst jako stvořených k věšení mokrých ručníků.

Na zahradě můžete staré štafle využít k vytvoření mini zahrádky. Stačí na příčky umístit několik vašich oblíbených květináčů a přidat nějakou další venkovní dekoraci.

Když žebřík zavěsíte ke stropu, můžete na něj za použití háčků pověsit prakticky cokoliv. Šikovná polička vznikne i pokud žebřík připevníte ke zdi a jako odkládací plochu využijete delší stranu žebříku.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Věda & Vesmír

Vědci vyrobili z vody kov. A podíl na tom mají i čeští odborníci

Bydlení

Toile design je luxusní odkaz na starou Francii. Vyzkoušejte jej doma

Zavřít reklamu