Existuje nepřeberné množství barev na stěnu, jak být ale opravdu originální?

 Dům 
11. ledna 2018 14:11 / Marie Popelková
  0
📷
4 fotografie v galerii
Buďte originální s fototapetami na stěnách Shutterstock
Nebojíte se experimentovat a máte rádi originalitu? Vyzkoušejte si jednu přímo u vás v bytě nebo domě. Na stěny si dejte unikátní fototapety, kterými ohromíte každého.

Existuje nepřeberné množství barev na stěnu od tmavých přes světlé až po samotnou bílou, ale také mnoho tapet s různými vzory. Pokud vás ale nebaví neustále na zeď plácat meruňkový odstín nebo bílé tapety s černým vzorem, vyzkoušejte něco nového a originálního!

Na stěny i dveře

Fototapety se budou líbit opravdu každému a můžete vybírat z toho, co se vám opravdu líbí! Fototapety jsou unikátním typem plakátů, který by neměl chybět ani u vás doma. Pomocí lepidla je můžete připevnit na zeď, ale také na dveře!

Vybrat si můžete například fototapety z přírody, takže můžete mít doma v obývacím pokoji kus přírody, padající vodopád, stojící vodu v jezeře, proudící řeku, ale také hory, louky, stromy nebo třeba katedrály, hrady a zámky a na druhé straně i koně, ptáky, psy, kočky a jiná zvířata, která máte rádi.

Pokud sledujete filmy, fototapeta je pro vás také vhodná! Ze zdi se na vás může dívat agent 007, tvrďák Steven Segal, ale také Wolverine z X-Menů nebo jiní akční hrdinové jako Iron Man, Kapitán Amerika, Hulk, Thor, Superman, Spiderman nebo Batman a Wonder woman. Klidně ale můžete zvolit jakoukoliv oblíbenou filmovou nebo seriálovou postavu, takže se vám na zdi může vyjímat třeba i Esmeralda, Přátelé nebo vyšetřovatel Horatio Caine i Simpsonovi.

Kreslené postavičky zabodují především u dětí. Mohou to být mimoňové, plující rybka Nemo, Spongebob, postavičky z Doby ledové, ale klidně i králíci z klobouku, pokémoni, Maxipes Fík nebo třeba Křemílek a Vochomůrka. Větší děti ocení zase třeba Harryho Pottera s Hermionou a Ronem nebo Strážce vesmíru.

Tokio i Řím

Pokud rádi cestujete, můžete se obklopit velkými mapami, na kterých si ve volné chvíli najdete, co chcete. Na zeď si lze pověsit i fotky velkoměst, takže můžete snídat například v New Yorku nebo Los Angeles, ale koupat se můžete třeba v Tokiu nebo Šanghaji a chodit usínat můžete v Sao Paulu nebo v Sydney. Doma můžete mít ale třeba i evropská města jako Řím, Londýn, Madrid, Paříž nebo Berlín.

Můžete si však udělat i uvolněnější a rodinnou atmosféru. Na stěnách se tak mohou objevit vaše fotografie ze svatby, z rodinných oslav, z dětství se sourozenci, ale také fotografie vašich dětí od jejich narození přes první školní den až třeba po promoce. Rádi si zavzpomínáte i na letní dovolené u moře nebo zimní lyžování v horách! O malování pokojů jsme psali zde.

Témata: stěna, tapeta, barva, fotka
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Domácí kyslíková terapie je snadnou cestou ke zlepšení stavu pleti

Tech

Problémy solárních technologií. Emise z výroby panelů jsou obrovské

Zavřít reklamu