خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Pes ocení kamaráda na hraní. Pořiďte mu robota

Pokud bez vás pejsek nemůže být, zkraťte mu čekání moderní vymožeností
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
16. února 2018 16:38 / Shutterstock
  0   0
Musíte být občas v práci déle, ale vašeho pejska nemá přes den kdo krmit a nemá si s kým hrát? Vyzkoušejte robotického kamaráda, který mu bude aportovat míček! O žrádlo se naopak postará speciální elektrický dávkovač.

Moderní technologie jdou stále vpřed, nikoho už nepřekvapí robotický vysavač, kterého dálkově zaúkolujete vytřením a vysátím podlah v domě. Výrobci však nemysleli pouze na lidi, ale i na naše čtyřnohé mazlíčky. Pokud nebudete doma, tak psa dokáže zabavit chytrý robot. Jak zaručeně zbavíte psa zápachu z tlamy?

Robot funguje pouze v případě, když je připojený na domácí wi-fi. Ovládat jej můžete dálkově pomocí chytrého mobilního telefonu, stačí si jen stáhnout příslušnou aplikaci a můžete začít. Robot má v sobě zabudovanou kameru, mikrofon i reproduktor. Můžete tedy sledovat i slyšet, co se v okolí děje. Pokud zjistíte, že váš pes doma tropí neplechu, můžete na něj promluvit.

Moderní robot dokáže i mnoho hodin nahrávat. Přístroj však neslouží pouze k monitorování, ale i k hraní. Speciální model je opatřen pásy a vystřelovacím aportovacím zařízením. Podle velikosti prostoru lze nastavit, do jaké vzdálenosti bude tenisák vystřelovat. Pokud si bude chtít mazlíček hrát opakovaně, je nutné ho naučit míček vracet do otvoru v horní části samohybu.

Krmivo v určený čas

Moderní vymoženosti umí pejska nejen zabavit, ale i nakrmit. Zvládne to automatické krmítko s kapacitou až třicet kilogramů. Elektrický dávkovač sesype určené množství krmiva do misky. Váš mazlíček je zvyklý, že dostává žrádlo každý den v určitou hodinu, ale vy víte, že v tu dobu nebudete doma? Můžete na přístroji naprogramovat dávkování krmení na jakýkoliv čas. Krmítko je většinou vybavené protiskluzovými nožičkami.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Prožijte nezapomenutelný víkend ve městě, které vás uchvátí. Využijte nyní nízkých cen letenek

Věda & Vesmír

Překvapivý výzkum. Proč roste obezita u malých dětí?

Bydlení

Konec tupých nožů. Originální tipy na jejich ukládání