Pes ocení kamaráda na hraní. Pořiďte mu robota

Pokud bez vás pejsek nemůže být, zkraťte mu čekání moderní vymožeností
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
16. února 2018 16:38 / Shutterstock
  0   0
Musíte být občas v práci déle, ale vašeho pejska nemá přes den kdo krmit a nemá si s kým hrát? Vyzkoušejte robotického kamaráda, který mu bude aportovat míček! O žrádlo se naopak postará speciální elektrický dávkovač.

Moderní technologie jdou stále vpřed, nikoho už nepřekvapí robotický vysavač, kterého dálkově zaúkolujete vytřením a vysátím podlah v domě. Výrobci však nemysleli pouze na lidi, ale i na naše čtyřnohé mazlíčky. Pokud nebudete doma, tak psa dokáže zabavit chytrý robot. Jak zaručeně zbavíte psa zápachu z tlamy?

Robot funguje pouze v případě, když je připojený na domácí wi-fi. Ovládat jej můžete dálkově pomocí chytrého mobilního telefonu, stačí si jen stáhnout příslušnou aplikaci a můžete začít. Robot má v sobě zabudovanou kameru, mikrofon i reproduktor. Můžete tedy sledovat i slyšet, co se v okolí děje. Pokud zjistíte, že váš pes doma tropí neplechu, můžete na něj promluvit.

Moderní robot dokáže i mnoho hodin nahrávat. Přístroj však neslouží pouze k monitorování, ale i k hraní. Speciální model je opatřen pásy a vystřelovacím aportovacím zařízením. Podle velikosti prostoru lze nastavit, do jaké vzdálenosti bude tenisák vystřelovat. Pokud si bude chtít mazlíček hrát opakovaně, je nutné ho naučit míček vracet do otvoru v horní části samohybu.

Krmivo v určený čas

Moderní vymoženosti umí pejska nejen zabavit, ale i nakrmit. Zvládne to automatické krmítko s kapacitou až třicet kilogramů. Elektrický dávkovač sesype určené množství krmiva do misky. Váš mazlíček je zvyklý, že dostává žrádlo každý den v určitou hodinu, ale vy víte, že v tu dobu nebudete doma? Můžete na přístroji naprogramovat dávkování krmení na jakýkoliv čas. Krmítko je většinou vybavené protiskluzovými nožičkami.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chorvatsko přitvrzuje. Informace, které by vám před cestou do země neměly uniknout

Věda & Vesmír

V sedmdesátých letech vědci předpověděli, že naše civilizace zkolabuje v tomto století. Podle nové studie...

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

Zavřít reklamu