Mít doma lak na vlasy se vyplatí. Tipy, jak jej využít v domácnosti

 Ostatní 
16. srpna 2019 09:29 / Eva Vogelová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Lakem na vlasy zafixujete oko na punčoše  Depositphotos
Málokterá žena nemá doma lak na vlasy. Hodí se k zafixování účesu. Pokud ho nepoužíváte často, ale pouze k určitým příležitostem, pravděpodobně jste ho celý nespotřebovaly. To vůbec nevadí, protože se vám bude hodit i na jiné věci.

Mít doma lak na vlasy se vyplatí, i když ho nepoužíváte často. Pomůže vám s různými praktickými věcmi. Nakonec budete rády, že ho máte po ruce. Můžete si pořídit i menší verzi do kabelky.

Rozvrkočené obočí

Máte střapaté obočí, které nejde nijak upravit? Naneste trochu laku na vlasy na starý zubní kartáček či kartáček od řasenky a potřete si s ním obočí. Krásně vám ho zafixuje. Vaše obočí bude vypadat jako z časopisu o kosmetice.

Chloupky na oblečení

Jistě znáte ten problém, když si chcete obléct černé kalhoty, vytáhnete je ze skříně a zjistíte, že na sobě mají plno chloupků. Existuje na ně speciální váleček, ale pokud ho nemáte, vystačíte si i s lakem na vlasy. Nastříkejte ho na ubrousek nebo papírový kapesník a přikládejte ho s mírným tlakem na oblečení po celé jeho ploše.

Skvrny od rtěnky

Zůstala vám na oblečení rtěnka? Jde o problém žen, které se často líčí. Stačí, abyste si oblékly tričko neopatrně přes hlavu, a hned na něm zůstane malá skvrna. Stříkněte na ni lak na vlasy a nechte ho působit. Měla by se vytratit.

Oko na silonkách

Silonky jsou velmi křehké. Stačí, abyste s nimi o něco zavadily, a hned se vám na nich udělá oko. Párání zarazíte tak, že těsně okolo dírky nastříkáte lak na vlasy. Pokud silonky nosíte často, bylo by vhodné v kabelce nosit malý lak na vlasy, který vás zachrání před společenskou katastrofou.

Rychleschnoucí lak na nehty

Lakujete si často své nehty? Nebaví vás dlouho čekat na to, až konečně uschnou? Čerstvě nalakované nehty si postříkejte lakem na vlasy. Díky tomu uschnou mnohem rychleji. Proveďte to z větší dálky, abyste na nich neměly flíčky.

Lesklé boty

Nošené boty se vám mohou lesknout i několik dní, když je postříkáte lakem na vlasy. Ten je totiž na nějakou dobu ochrání před prachem a nečistotami. Na ochranu bot už nemusíte používat speciální přípravky. Přebývá vám doma tuhé mýdlo? Inspirujte se, jak ho využít.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez ukázala svoje sestry. Podobné si ale vůbec nejsou

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte