Gigantické pletení jako hit letošní sezóny!

 Ostatní 
16. listopadu 2015 22:40 / redakce
  0   0
Loading...
📷
1 fotografie v galerii
Pletení na obřích jehlicích však má své limity – čím více máte hotovo, tím jsou jehlice těžší a manipulace s nimi obtížnější. Internet
Pletení je koníčkem a zálibou nejedné ženy (a určite i nejedneho muže), jedná sa víceméně o celosvětový fenomén. Výsledným produktem může být ledasco, teď v zimních měsících poteší nejvíc čepice, svetr, ponožky či šála. Rychle rostoucí trend je v poslední době pletení pomocí obřích jehlic a hrubé vlny.

Pokud se rozhodnete si uplést vlastní deku, narazíte pravděpodobně na problém – surová vlna, která je potřeba k upletení gigantických dek, není na českém trhu k sehnání. A tak si můžete materiál na výrobu objednat ze zahraničí nebo si jej připravit vlastnoručně. Místo vlny lze použít i dakron, či dokonce nastříhané proužky fleecu, deka však bude vypadat trošku jinak.

Jelikož není možné surovou vlnu na českém trhu najít, zde je návod na její výrobu:

1. Nejprve je potřeba si vlnu rozprostřít do prostěradel a vytvořit si vlákna o správné tloušťce. Toto může zabrat i 5 hodin.

2. Poté je třeba vlnu zamotat a svázat do dlouhých rour, aby se vlna nerozpadla při následném máchání ve vaně.

3. Poté vlnu dáte sušit.

Pak již přichází vlastní pletení. Jelikož je náročné popsat gigantické pletení slovy, přikládáme videonávod, jak na samotné pletení.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt vyrábí luxusní šampaňské. Plány mu může překazit jedině Angelina Jolie

Styl

Co je transepidermální ztráta vody a jak ovlivňuje vaši pleť

Dům a zahrada

Strašidelné pokojovky zkrášlí byt nejen během Halloweenu. Ozdobí váš interiér po celý rok

Zavřít reklamu