Máte spoustu kabelek a nevíte, jak je uklidit, abyste v nich měla pořádek a přehled? Víme, jak na to!

 Ostatní 
01. října 2016 20:29 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nenechávejte své kabelky povalovat někde v koutě nebo na zemi, hlavně doma si zaslouží mít své místo. Internet
Kabelky. Kdo by je nemiloval! Malé, velké, černé, červené, kožené, plátěné… Chcete je, máte je, a vyhodit je nemůžete. Kam s nimi?
Jestli patříte mezi ty, které mají moc kabelek a málo místa a všechny jsou naházené na kupě, že vlastně ani nevíte kolik a jaké kabelky máte, tak tento článek je přímo pro vás!

Organizéry na kabelky

Dobrý přehled zajistí například speciální „pořadače“ na tašky a kabelky všech velikostí nebo univerzální systémy úložných boxů. Jedná se o přihrádky z pevné textilie, které kabelku nijak nezdeformují a hlavně ji ochrání před usedajícím prachem.

V šatně nebo ve skříni

Pokud jste šťastnou majitelkou šatny nebo velké vestavěné skříně, kam má zakázaný přístup vše, co nepatří do vaší garderoby, pusťte se do reorganizace. Ideálním prostorem pro kabelky je například dostatečně dlouhá police nad nebo pod šatní tyčí, kam tašky můžete vyskládat hezky vedle sebe třeba podle barev nebo příležitostí, ke kterým jsou určeny. V dostatečně velké šatně si určitě můžete dovolit jeden regálek vyhradit jenom kabelkám. Ideálním řešením může být i samostatná skříňka určená jenom na tašky a další doplňky, která může stát v ložnici nebo v předsíni. Důležité ale je, aby byla dostatečně velká a její vnitřní prostor byl rozdělený tak, abychom neztrácely přehled. Ideální jsou různé velikosti polic a menší zásuvky na peněženky, kosmetické taštičky a pásky.

Kabelky zavěšené na dveřích

Speciálně navržené háčky na hranu dveří už dnes nejsou ničím neobvyklým a v mnoha domácnostech se hojně využívají právě jako místo pro odložení kabelky. Výrobcům tento trend zřejmě neušel a dovedli ho k dokonalosti. Celé křídlo dveří můžete teď využít jako prostor pro instalaci unikátních dveřních pásů s integrovanými háčky, které lze libovolně posouvat nahoru a dolů podle velikosti tašky.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David oslavil šedesátiny s dvouletým zpožděním. Dostal ale multiplatinovou desku

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu