Nenechejte svého psa mrznout! Pořiďte mu obleček na zimu

 Mazlíčci 
13. ledna 2017 12:37 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Jednoduchým oblečkem uděláte svému psovi velkou službu, protože mu nebude zima. www.superhry.cz
Je váš čtyřnohý mazlíček nejlepším přítelem a uděláte pro něj první poslední? Možná vám bude nejvděčnější za kostičku, kousek masa nebo oblíbený pamlsek. Velkou službu mu ale můžete udělat taky psím oblečkem, který ho ochrání před zimou a mrazem!

Pes je zvíře jako každé jiné a venku by se měl cítit jako ryba ve vodě. I v chladnějším počasí by měl na rozdíl od člověka lépe snášet zimu nebo déšť. Ne všichni psi jsou ale takoví a obzvlášť menší plemena, která jsou zvyklá na teplo domova, by nemusela horší podmínky snášet nejlépe.

Kabátek i boty

Proto nenechejte nic náhodě a pořiďte svému miláčkovi obleček. Má mnoho výhod v různých situacích. Mnozí psi totiž nemají dostatečně hustou srst, aby mohli trávit čas venku a mít přitom pohodlí. Proto jim může prospět třeba psí kabátek, svetr nebo něco podobného. Ničím výjimečným nejsou ani boty, které chrání jeho tlapky od sněhu a ledu.

Oblečení ale nemusí být jen proti zimě. Díky němu můžete vašeho pejska víc zušlechtit, aby byl ještě krásnější. Vhodné je ale i při problémech. Pomoct může například u psů trpících alergií, kteří se často okusují. Dobře zvolené oblečení může zvířeti znemožnit přístup k jeho srsti, takže ji pes nebude moct kousat a ona bude mít čas se zahojit a uzdravit.

Triko na chlupy

Na druhé straně je psí oblečení prospěšné i pro lidi, kteří nemusejí dvakrát dobře reagovat na zvířecí srst. Například triko zachytí chlupy a prostě se vypere, takže pak nemáte svého mazlíčka na vlastním oblečení nebo po něm nenajdete památku v posteli nebo na gauči. Zkusíte to?

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton zazářila na zahradní party v korálových šatech

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu