Ani v zimě se nemusíte ochudit o grilovaní. Připravte si šťavnaté maso přímo u vás doma

Ani v zimě se nemusíte o tyto dobroty ochudit
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Ostatní 
03. února 2019 15:17 / Depositphotos
  0   0
Pohodový večer s přáteli, při kterém nechybí dokřupava ugrilovaná zelenina a šťavnatý kus masa. Tak si většina z nás představuje ideální letní večer. Ovšem pokud byste měli čas a chuť absolvovat stejnou akci i teď v zimě, určitě se této myšlenky nevzdávejte.

Díky takzvanému biogrilu totiž můžete pravou grilovací party uspořádat klidně na začátku února přímo u vás doma.

Produkt jako lidský výdech

Gril funguje na principu spalování biolíhu, který nijak nepáchne a ani není lidskému zdraví škodlivý.

Látky, které jeho spalováním vznikají, jsou totiž totožné s těmi, které lidé vydechují. Jedná se tedy o vodu a oxid uhličitý, proto je toto pokrokové palivo s oblibou používáno při grilování v bytech.

Deska šťávu zachytí

Nabízené modely grilů jsou navíc natolik konstrukčně vychytané, že nehrozí odkapávání šťáv do prostoru vaší domácnosti. Pod kvalitní teflonovou mřížkou je totíž umístěna snadno omyvatelná chladicí deska, která případný odpad zachytí. Obojí se navíc velmi dobře čistí. 

Maso se nevysuší

Biolíh se navíc při hoření mění na vodní páru, proto maso při grilování nevysušuje, a to tak zůstává krásně šťavnaté. Velkou výhodou také je, že se maso opéká rovnoměrně ze všech stran.

Tento způsob přípravy masa zajistí také jeho křupavou kůrčičku. Rychle a zdravě si tak můžete připravit i ryby, zeleninu nebo polotovary v podobě grilovacích klobás.

Zůstane jen vůně

A i když budete grilovat v místnosti, nemusíte se bát nevyvětratelného kouřového aroma. Po grilování vám doma zůstane jen libá vůně připravovaného jídla.

Než se do přípravy grilovaných dobrot pustíte, zkuste si připomenout pár pravidel, která je vhodné dodržet. Která to jsou, si můžete přečíst v našem článku zde.

Veronika Prášilová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Božsky krásná místa v Itálii, kde zažijete nezapomenutelnou dovolenou

Věda & Vesmír

Události kolem UFO v Roswellu z roku 1947 nebyly dosud vysvětleny

Bydlení

Jak vybrat dřevěnou podlahu, aby vám dělala parádu a dobře sloužila

Zavřít reklamu