Unikátní sirup proti kašli vás ohromí! Nejen rychlostí účinku, ale i výrobní surovinou!

 Ostatní 
16. prosince 2016 17:29 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Sirup je vhodný i pro děti. Shutterstock
Právě v současných plískanicích se takový sirup doma hodí. Jeho příprava není složitá a z účinku budete naprosto šokováni!

Kašel se může stát doslova noční můrou, a to zvláště v případě, že trvá celé týdny i po skončení rýmy. Proto se může zdát nereálné, že existuje něco, díky čemu byste se tohoto neduhu zbavili již za několik hodin. Ale chyba lávky. Něco takového opravdu existuje!

Především v podzimních a zimních měsících na nás číhají různé viry a bakterie, které nám znepříjemňují každodenní život. Znáte to, ať děláte cokoliv, nic nepomáhá a nemoc se nás drží jako klíště.

Často je nejhorší právě kašel, který nás dráždí. Když pastilky a jiné léky na kašel nepomáhají, je na čase sáhnout po surovině, která si hravě poradí i s touto zdravotní komplikací. Budete překvapeni, ale pomůže vám pivo!Unikátní sirup z piva v sobě skrývá ingredience, které vám účinně pomohou! Potřebujete jen dvě suroviny a můžete začít s přípravou unikátního sirupu proti kašli. Nejlepší na tomto receptu je, že je vhodný i pro děti a účinek se dostaví opravdu velmi rychle.

Co k přípravě potřebujete?

150 g cukru
0,5 litru piva

Postup:

Nejprve rozpusťte cukr na mírném ohni, dokud se nepromění na karamel. Následně odstraňte hrnec z tepla a nalijte do něj pivo. Vraťte sirup na sporák a důkladně míchejte, aby se ingredience pěkně spojily.

Vařte po dobu přibližně 15 až 20 minut, dokud nebude sirup vypadat jako med. Poté ho uložte do skleněné nádoby.

Dospělí mohou užívat jednu polévkovou lžíci sirupu denně a dětem stačí jedna čajová lžička. Účinek vás překvapí. Druhý den se budete cítit jako rybička.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod