Ulehčete svým zvířecím miláčkům stáří!

I naši domácí mazlíčci stárnou...
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
06. listopadu 2016 09:55 / Shutterstock
  0   0
Stejně jako lidé stárnou i naši domácí mazlíčci, a bohužel mnohem rychleji než my. Problémy s klouby a obtíže se zdoláváním výšek tudíž mohou postihnout i našeho pejska nebo kočičku.

Na trhu jsou ale naštěstí k dostání i zcela neobvyklé kousky zvířecího nábytku, které současně splní i roli vkusného doplňku interiéru. Proč tedy jimi neulehčit našim miláčkům stáří?

Schůdky pro psa nebo kočku jsou vhodné zejména pro stará nebo nemocná zvířata. Usnadňují jim slézání a vylézání na oblíbený gauč či křeslo, šetří kosti a unavené klouby. Pomáhají také nemocným psům, kteří trpí omezenou orientací v prostoru. Výrobě těchto specialit se věnuje již řada tuzemských i zahraničních firem. V jejich nabídce najdeme produkty, vyrobené z různých materiálů, takže můžeme zvolit vhodné řešení, které bude s vybavením našeho bytu ladit. 


Například speciální kočičí schůdky, čalouněné sisalem, mohou současně posloužit i jako atypické škrabadlo a pelíšek. Některé výrobky dokonce v sobě ukrývají praktický úložný prostor, takže je můžeme využít i jako centrální úložný prostor, speciálně určený pouze našemu mazlíčkovi. Do jednotlivých schůdků snadno roztřídíme všechny jeho potřeby, od léků přes hračky až po pamlsky, a budeme je mít vždy po ruce.

Psí nábytek a dokonce i speciální postele pro psy jsou v současnosti zastoupeny na trhu i v luxusním provedení originálních značek, designové, různých velikostí i barev. Při správném výběru zajistí odpovídající pohodlí a samostatnost zvířatům různých velikostí. Luxusní postele, které vhodným způsobem doplní interiér psích koutků či samostatných pokojíčků, jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky, čemuž odpovídá zpravidla i jejich cena. Nejjednodušší schůdky pro psy a kočky však snadno seženeme i v českých e-shopech a jejich cena začíná zhruba na 150 korunách.

◼ redakce hobby / inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Hledáte nejkrásnější místo na planetě? Nemusíte jezdit daleko

Věda & Vesmír

Archeologové odkryli masový hrob křižáků. Mohl je pomoci pohřbít i sám Ludvík IX

Bydlení

Začalo období vřesu. Při správné péči vám krásný vydrží roky

Zavřít reklamu