Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Kdo nemusí obrazy, jistě si vybere líbivou dekoraci
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Dům 
28. února 2020 12:19 / Internet
  0   0
Přemýšlíte, čím zajímavým a přitom levným zpestřit svou domácnost? Pak pro vás máme skvělý tip. Sáhněte po samolepkách na zeď. Ty se v dnešní době prodávají v mnoha provedeních a dokáží z vašeho pokoje vykouzlit například úžasnou zahradu nebo zákoutí pro muzikanty.

A navíc jsou i praktické: pokud si je totiž nalepíte například kolem vypínačů, nebudete mít okolo nich špinavou či ošoupanou stěnu.

Motivů jsou tisíce

Výběr motivu, materiálu i barvy je čistě na vás. Výrobci samolepicích dekorací nabízejí v podstatě cokoli a velmi často dokáží zákazníkovi připravit motiv na míru. Nálepky jsou navíc natolik povedené, že nepůsobí kýčovitě a skvěle zapadnou do vaší domácnosti. Nabízí se také v mnoha barvách, včetně černobílého provedení, takže mohou být jen velmi příjemným a jemným doplňkem vaší zdi.

Nezanechávají stopy

Skvělé je také to, že tento doplněk nemusí být součástí vašich zdí napořád. Velmi snadno se dá totiž sundat a nahradit třeba ve chvíli, kdy se vám původní motiv okouká a vy zatoužíte po změně. Nemusíte se však obávat, že by samolepky na zdi nedržely dostatečně dobře. Lepidlo na nich je kvalitní a svou službu plní na výbornou. Na druhou stranu se dají snadno odstranit a nezanechávají po sobě žádné stopy.

Do ložnice i dětského pokoje

A v jakých motivech se samolepky nabízejí? Doslova ve všech. Svou zeď si tak můžete vyzdobit například různými ornamenty, květinovými vzory nebo geometrickými obrazci. S těmito vychytávkami můžete také zajímavě vyzdobit dětský pokojíček pro nejmenší i pro puberťáky. Čtěte také: Chcete mít krásné a netradiční stěny? Použijte oblíbené vliesové tapety.

Trojrozměrné motivy

Samolepky jsou také prodávány ve 3D provedení, takže na vaše ratolesti může ze zdi vykukovat třeba dinosaurus, obrovský delfín nebo jiné pohádkové monstrum. Můžete také využít samolepky vyráběné z pěny, které jsou zajímavou obdobou prostorových obrazců, ale ne tak výraznou. A pokud je nalepíte do úrovně kliky u dveří, budou chránit vaši zeď proti oděru.

Veronika Prášilová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co aktuálně platí?

Věda & Vesmír

Hadi začali diverzifikovat po vymření dinosaurů. Masově se šířili po všech kontinentech

Bydlení

Podzim je ideální čas na stavbu skleníku. Díky němu se budete z bohaté úrody těšit dříve

Zavřít reklamu