Koňská mast - úleva od mnoha bolestí

Ačkoliv by si jeden myslel, že se jedná o mast z koně, není tomu tak! Jedná se o souvislost se stromem Kaštan koňský, který je nejdůležitější součásti masti.
 Ostatní 
03. ledna 2016 08:36 / Internet
  0   0
Ačkoliv název koňské masti vypadá, jako by byla pro koně nebo dokonce z něho, ve skutečnosti dostala název podle jedné ze svých účinných látek. Obsahuje totiž výtažek z kaštanu koňského, protože to je léty prověřený a zklidňující prostředek na křečové žíly.

Složení koňské masti

Koňská mast obsahuje výtažky z více než dvou desítek bylinek. Ty jsou v lidovém lékařství známé pro své léčivé účinky. Díky svému složení je mast velmi účinná a pomáhá při nejrůznějších obtížích, zejména spojených se svalstvem a lymfatickým systémem.

Koňská mast obsahuje:

Kostival lékařský

Kaštaň koňský

Jalovec obecný

Rozmarýn lékařský

Heřmánek pravý

Levanduli

Měsíček lékařský

Mátu peprnou

Tymián obecný

Vřes obecný

Jedli bělokorou

Borovici lesní

Je určena k léčbě:

Artritidy

Revmatismu

Zánětu šlach a kloubních pouzder

Bolestí svalů a místních otoků

Bolestí zad, páteře a ischiasu

Křečových žil

Balzám podle svého určení (chladivý, hřejivý) vyvolává silné osvěžení či prohřátí a prokrvení postižených míst. Zvyšuje tak účinnost působících látek a rekonvalescenci.

Koňská mast se prodává ve dvou formách – hřejivé a chladivé. Kromě toho je můžete koupit obě také v silnější formě FORTE. Koňská mast hřejivá obsahuje kromě účinných látek navíc ještě výtažek ze skořice a chilli. Díky tomu po nanesení na postižené místo prohřívá kůži i podkoží, prokrvuje a tak přináší rychlou úlevu. Rychle se vstřebává hluboko do podkoží a tím zvyšuje léčebné působení.

Pokud trpíte obzvláště bolestivými nebo chronickými potížemi s pohybovou soustavou, je pro vás určitě vhodnější koňská mast hřejivá FORTE. Má zvýšený podíl účinných extraktů, takže působí rychleji. Zbaví vás unavených nohou a jejich otoků, napětí, bolesti a mravenčení v nich.

Chladivá koňská mast se používá zejména při bolestech svalstva, kloubů a páteře. Díky svému složení ulevuje od bolesti a má osvěžující účinky. Pocit chladu je vyvoláván přítomností mentolu.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se budete neskutečně bát

Věda & Vesmír

Poprvé v historii se astronomům podařilo spatřit oblaka jedovatého oxidu siřičitého ve sluneční soustavě

Bydlení

Digestoř prodlouží životnost kuchyňské linky. Její výběr se nevyplatí podcenit

Zavřít reklamu