Kreativní vypínače popustí uzdu fantazii. Dotvořte si je podle svého

Nejnovější řada kreativních vypínačů umožňuje snadné vytvoření vlastního originálního designu
 Dům 
16. listopadu 2014 07:09 / blogelectrica.ru
  0   0
Přizpůsobme vypínače a zásuvky interiéru přesně podle své fantazie. Nejnovější hity v nabídce přinášejí do nudného technického prostředí zcela nový prvek – individuální proměnu. Řada M-Creativ má proti běžným vypínačům ovládací klapku a krycí rámeček z průhledného plastu, pod nějž snadno umístíme dekorační materiál.

Při výběru materiálu, který lze do vypínačů použít jako dekorativní prvek, prakticky neexistuje žádné omezení, protože nikdy nepřijdou do přímého kontaktu s elektrickými vodiči. Podle svého vkusu můžeme použít potištěný nebo pokreslený papír, pestrou látku, zajímavou tapetu nebo vhodnou barevnou fólii. Vkládaný předmět může být silný až jeden milimetr. Proč toho nevyužít a nenechat si například nakreslit od svého dítěte obrázek, kterým vyzdobíme vypínač v dětském pokoji.

Pokud jsme přímo skvostně vytapetovali a pouze vypínače a zásuvky výsledek našeho snažení hyzdí, není nic snazšího než zbytky tapety vložit do přístroje řady M-Creativ a vypínače i zásuvky báječně splynou s interiérem. Vnitřní klapku můžeme použít i jako velké popisové pole. Řada M-Creativ nabízí proti standardnímu rozměru až pětinásobně větší rámečky a plnou šíři funkcí přístrojů, přičemž velikost „technické“ části se tím nemění, takže je snadno instalujeme i do původních elektrických krabic.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Věda & Vesmír

Vědci vyrobili z vody kov. A podíl na tom mají i čeští odborníci

Bydlení

Toile design je luxusní odkaz na starou Francii. Vyzkoušejte jej doma

Zavřít reklamu