Kreativní vypínače popustí uzdu fantazii. Dotvořte si je podle svého

Nejnovější řada kreativních vypínačů umožňuje snadné vytvoření vlastního originálního designu
 Dům 
16. listopadu 2014 07:09 / blogelectrica.ru
  0   0
Přizpůsobme vypínače a zásuvky interiéru přesně podle své fantazie. Nejnovější hity v nabídce přinášejí do nudného technického prostředí zcela nový prvek – individuální proměnu. Řada M-Creativ má proti běžným vypínačům ovládací klapku a krycí rámeček z průhledného plastu, pod nějž snadno umístíme dekorační materiál.

Při výběru materiálu, který lze do vypínačů použít jako dekorativní prvek, prakticky neexistuje žádné omezení, protože nikdy nepřijdou do přímého kontaktu s elektrickými vodiči. Podle svého vkusu můžeme použít potištěný nebo pokreslený papír, pestrou látku, zajímavou tapetu nebo vhodnou barevnou fólii. Vkládaný předmět může být silný až jeden milimetr. Proč toho nevyužít a nenechat si například nakreslit od svého dítěte obrázek, kterým vyzdobíme vypínač v dětském pokoji.

Pokud jsme přímo skvostně vytapetovali a pouze vypínače a zásuvky výsledek našeho snažení hyzdí, není nic snazšího než zbytky tapety vložit do přístroje řady M-Creativ a vypínače i zásuvky báječně splynou s interiérem. Vnitřní klapku můžeme použít i jako velké popisové pole. Řada M-Creativ nabízí proti standardnímu rozměru až pětinásobně větší rámečky a plnou šíři funkcí přístrojů, přičemž velikost „technické“ části se tím nemění, takže je snadno instalujeme i do původních elektrických krabic.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Science centrum seznámí děti s vědou zábavnou formou. Vyzkoušet si mohou i trénink kosmonautů

Věda & Vesmír

Měsíc se dostal do hledáčku světových velmocí. Důvodem je látka, která může změnit svět

Bydlení

I starý květináč může být opět hezký. Chce to jen mít dobrý nápad

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu