Mamut - zázrak pro spojení prakticky všech materiálů

 Dílna 
06. října 2014 02:59 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Při práci s Mamutem platí přísloví "dvakrát měř, jednou řež". Jakmile s ním totiž jednou něco přilepíme, už to tam zůstane opravdu navždy denbraven.cz
Mimořádně účinné lepidlo, které dokáže pevně slepit opravdu cokoli, je Mamut, skrývající se ve zlatavé kartuši. Dokonce jsme s ním dokonale připevnili i dekorační obklad komína z cementových dlaždic, který doposud vzdoroval všem snahám o připevnění.

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty opravdu mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Spolehlivě dokáže nahradit hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný, vysokopevnostní a elastický spoj. Není agresívní k podkladům a je přímo ideální pro lepení zrcadel.

V domácnosti či na zahradě ho můžeme využít prakticky kdekoliv. Toto univerzální lepidlo je vhodné na lepení vodotěsných spojů i konstrukčních dílů, spolehlivě zvládne lepení nerezové oceli, hliníku, mědi, olova, skla, polykarbonátů, PS, PUR, PVC a některých druhů plastů. Dokáže navždy spojit či připevnit k podkladu beton, keramické dlaždice, smalt, zrcadla, dřevo, zdivo, sádrokarton, dokonce i desky Cetris, tvořící výplně balkónových zábradlí, apod.

Neocenitelnou výhodou Mamutu je jeho opravdu okamžitá a vynikající přilnavost k podkladu. Navíc neobsahuje silikony, izokyanáty, rozpouštědla ani ftaláty, nezapáchá a velmi rychle vytvrzuje. Vytváří trvale pružný spoj, odolný vůči vlhku, vodě i povětrnostním vlivům. Odolává i plísním, slané mořské vodě, chlóru a čisticím prostředkům. Je k dostání v plastových kartuších, z nichž se dá pohodlně nanášet pomocí aplikační pistole.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...