Tip na renovaci starých trámů? Vezměte si pomocníka!

 Dům 
10. prosince 2016 12:08 / Marie Popelková
  2   0
📷
3 fotografie v galerii
Trámům můžete vrátit jejich starý lesk pomocí kartáčovacího válce! www.diamotech.cz
Můžete se v bytě pyšnit krásnými trámy, které by vám mohli ostatní závidět? Má to však malý háček v tom, že jsou zašle a zastaralé a vy nevíte, jak jim znovu vrátit dřívější lesk a krásu? Je to jednoduché! Vezměte si k tomu na pomoc kartáčovací válce.

Jsou to nástroje, které byly původně určené pro povrchovou úpravu ocelí nebo do průmyslových strojů na dřevo. Právě ony vám ale pomohou uvést dřevěné trámy do takového stavu, v jakém byly dříve.

Trámy jsou totiž na pohled úžasnou záležitostí a domovu vdechnou úplně jiné kouzlo. Když jsou ale omlácené, zašlé a nezdravé, kazí to dojem. Jednodušší možností je natřít je barvou, čímž ale dřevo neukáže svoji původní krásu!

Oživení vzhledu

Proto je lepší trámy vyčistit, zbavit je nátěrů a oživit jejich dřívější vzhled. Nemusíte mít ani kartáčovou brusku, stačí pouze nádstavec s kartáčem použít do úhlové brusky nebo vrtačky a už to pojede jedna radost.

Každá krása však něco stojí, takže počítejte s tím, že vás to tady bude stát pořádný kus času a také pot a dřinu. Vyčistit totiž všechny trámy není nic jednoduchého a musíte být velmi pečliví a jít místečko po místečku. Výsledek však bude stát za to!

Témata: trámy, čištění
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Stardance se jako první Češka v historii stala hlavní múzou slavného karnevalu v Riu

Styl

Magnety a hračky, které obsahují baterie, mohou děti vážně ohrozit na životě. Dávejte si na ně dobrý...

Dům a zahrada

Existuje několik znaků, díky kterým poznáte, že orchidej potřebuje zalít

Zavřít reklamu