Jak na psí výkaly

Psí exkrementy vadí nejen chodcům, ale i lidem, kteří se starají o městskou zeleň.
 Mazlíčci 
26. března 2017 20:29 / Internet
  0   0
Psí exkrementy – na světě zřejmě neexistuje chodník či park, který by tuhle smradlavou psí vizitku ho nepoznal.

Psí výkaly, povalující se na chodnících, trávnících či dětských hřištích, slouží jako mocná zbraň lidem dožadujícím se omezení počtu psů ve městech. Naštěstí zrovna v tomto směru mohou pejskaři zasadit silný protiúder v podobě pečlivého uklízení po vyvenčení svého psa.

Pořiďte si speciální sběrač

Pokud se přeci jen nechcete z nějakého důvodu exkrementů dotýkat ani přes mikroten, i pro vás existuje snadné řešení. V pet shopech nebo na internetu si můžete pořídit praktický a lehký kapesní sběrač pro sběr běžně velkých hovínek od malého nebo středně velkého psa. Vejde se do každé kapsy.
 
Sběrač před použitím vložíte do mikrotenového sáčku a stiskem držátek nahoře rozevřete jeho kleště. Dno sáčku zastrčíte dovnitř mezi rozevřené kleště a sběrač přiložíte na ležící exkrement. Uvolněním držátek se kleště sevřou a vy tak exkrement seberete. Pak už jen sáček přetáhnete přes sběrač dolů a exkrement máte uzavřený v sáčku.

Neohnu se k zemi!

Máte problémy se zádynebo kloubynebo jste líní udělat dřep kvůli sběru výkalů? Pak si pořiďte sběračs rukojetí. Se šedesáticentimetrovou rukojetí se stačí jen mírně sehnout, páčkou otevřít víko a lejno sebrat. Pak páčku povolíte a víko se uzavře. Lepší podebrání zajišťuje ostrá hrana, víko připevněné pružinkami posouvá hromádku dovnitř nádoby. Obsah pak vysypete do sáčku a vyhodíte.

Bohužel čerstvé hovínko zašpiní sběrač, takže je potřeba ho potom pořádně opláchnout a vytřít hadrem. Se suchými výkaly, které najdete na své zahradě, ale nebudete mít tolik práce. Sběrač se tak neušpiní.

AshPooPie

Tento výrobek působí jako kouzelná hůlka, která promění nevábnou hromádku v kupičku popela. Nicméně pořád to stojí větší úsilí, než normálně sebrat hromádku do sáčku a vyhodit.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Užijte si dovolenou na plné pecky. Poznejte fascinující pláže Řecka

Věda & Vesmír

Obrovská hvězda zmizela beze stopy. Nikdo neví jak ani kam

Bydlení

Kamenné podlahy jsou luxusní, elegantní, nadčasové a vydrží velmi dlouhou dobu

Zavřít reklamu