Patří na záchod vymoženosti? Můžete si z něj udělat druhý obývák!

Když člověka chytne potřeba, vystačí si se starým dobrým záchodem i bez moderních vymožeností!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
22. března 2017 12:04 / www.koupelny-vidensky.cz
  0   0
Přestože si to lidé ani neuvědomují, velkou část života stráví na záchodě! V místnosti, které nepřikládáme žádnou velkou váhu, ale těšíme se do ní snad jako nikam, když znenadání zavolá potřeba a my se nemáme kam uchýlit! S postupem času jsou záchody modernější a mají mnohem více vymožeností! Co všechno na záchod patří a co už je přes čáru?

Dříve lidé ani záchod neměli a chodili do kadibudky, kde si ulevili, ale po růžích to tam dvakrát nevonělo! V dnešní době se záchodové mísy lesknou pod různými čisticími prostředky a voní tolika vůněmi, že by je člověk všechny ani nerozpoznal! Existují speciální spreje přímo na toaletu s vůní stromů, květin, ale i moře nebo ovoce a dalších druhů!

Čisticí prostředky a vůně na záchod bezpochyby patří, ale co další vymoženosti? Určitě nezaškodí hezká záchodová mísa nebo deska, pěkné kachličky a stěna i kvalitní toaletní papír. Ale co víc si přát? Jenomže ani to někomu nestačí! Před lety vyvinula americká firma luxusní toaletu, ve které nechyběl počítač, televize, lednička s nápoji a občerstvením, ale daly se tam hrát i videohry a podobně!

Až příliš!

Luxus je to vskutku nevídaný, ale není to přece jen už příliš? Kdekdo se zavře na záchod s novinami nebo knížkou a udělá si tam svoji půlhodinku klidu, ale aby si někdo trůnil na záchodě třeba dvě hodiny, díval se u toho na film a ještě si popíjel a baštil, to už je velmi divoká představa!

Kdyby si někdo luxusní záchod zhruba za 100 tisíc korun pořídil, hrozí, že už z něj ani nebude chtít vylézt. V důsledku toho pak mohou u dalších členů rodiny vzniknout problémy, protože nebudou mít kam jít vykonat potřebu! Nakonec tak bude ještě starý dobrý záchod ideální!

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dokonalé ráje Středomoří. Vyberte si to nejkrásnější místo pro vaši dovolenou

Věda & Vesmír

Problém se znečištěním naší planety plasty roste. Mikroplasty jsou už i ve vzduchu, který dýcháme

Bydlení

Koloniální styl bydlení. Vyberte si jednu zemi nebo oblast, kterou se budete inspirovat

Zavřít reklamu