Barva letošních svátků je brusinková

Trendem letošních Vánoc bude brusinkový odstín
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Dům 
22. prosince 2018 09:06 / Depositphotos
  0   0
Jestli chcete držet krok se současnými trendy, zapomeňte, že barevným společníkem letošních vánočních svátků by měla být obyčejná červená. Všechno bude brusinkové, to znamená v o něco sladším, tmavším odstínu.

V plném květu

Brusinkový motiv lze využít i při zdobení vánočního stromečku. Samozřejmě můžete sáhnout po ozdobách v této barvě, ale zkuste přemýšlet i trochu netradičně. Mnoho květů má během tohoto ročního období tuto sytě karmínovou barvu. Kdybyste chtěli zkusit něco nového, určitě by se vám povedlo sehnat kytici nějakých levnějších květin v této barvě a přidat je na vánoční stromeček.

Sváteční aranžmá ložnice

Brusinková deka nebo přehoz přes postel je všechno, co potřebujete, abyste se letos o Vánocích cítili svátečně. Jestli se vám to povede, zkuste zvolit spíše nějaký zimní motiv, než něco vyloženě vánočního, abyste se z deky mohli těšit v průběhu všech chladných měsíců.

Nezapomínejte na věnce

Zase jde spíš o něco modernějšího, ale zato velice vkusného a elegantního. Zkuste tentokrát vyměnit tradiční věnce ze smrkových větviček a dalších ozdob za ty, které vyrobíte celé ze zralých brusinek. Uvidíte, že s touto zajímavou sváteční inovací překvapíte všechny sousedy.

Skleněné nádobí

Mnoho obchodů s vybavením pro domácnost nabízí skleničky v barvě brusinek ve své zimní kolekci. Pomůžou vám ke slavnostnímu prostření stolu ke štědrovečerní večeři, které je stylové a zároveň není upjaté nebo staromódní.

Kombinace s kovy

Pokud máte rádi kombinaci červené a stříbrné barvy, brusinkový odstín můžete také doplnit kovovými dekoracemi. Myslete pouze na to, že k brusinkové se lépe hodí chladnější kovové odstíny než ty teplejší.

Neváhejte a zkuste během letošních svátků vyměnit červenou za brusinkovou aspoň v několika malých detailech. Uvidíte, že se dočkáte vítaně svěžího, ale zároveň vánočního vzhledu. Nové aranžmá můžete vyzkoušet i s elektrickými světýlky.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Poznejte božské místo v Evropě, na které turisté zapomínají

Věda & Vesmír

V Argentině byly objeveny pozůstatky gigantického dinosaura. Jedná se o nějvětšího tvora, který kdy chodil...

Bydlení

Sníh na střeše vypadá pohádkově, ale rozhodně je bezpečnější jej včas odstranit

Zavřít reklamu