Tohle video si zamilujete! 23 pandích mláďat pohromadě je vrcholem roztomilosti!

 Ostatní 
03. října 2016 00:05 / Ema Maxová
  0
Loading...
📷
2 fotografie v galerii
Malé pandy jsou neskutečně roztomilé! Youtube.com
V letošním roce se narodilo celkem 27 miminek pandy velké. Z toho 23 mláďat se narodilo v Číně a další 4 pandy velké se narodily v zahraničí. Tento počet vytvořil nový rekord po založení základny. a panda už nepatří mezi kriticky ohrožené druhy!
Panda se dostala se mezi "zranitelné". Je to hlavně díky přísným trestům za pytláctví a neustálou péči. Po třicetiletém rozvoji žije v této základně 176 pand velkých. Tato základna se také stala největší základnou pro umělé rozmnožování pand velkých na světě.

Kromě zoo existují itotiž speciální chovná zařízení, kde se odborníci věnují výhradně množení těchto roztomilých zvířat. Jedno z nich je centrum Chengdu v provincii S’-čchuan.

Tento rok se už v zařízení narodilo 23 mláďat pand, které chovatelé 29. září na základně pro výzkum pand velkých ve městě Chengdu poprvé ukázali veřejnosti. Na roztomilé pandičky se přišly podívat stovky lidí a největší poprask způsobilo jedno rebelské mládě, které se samo vydalo na obchůzku areálu. Chovatelé ho ale hned odchytili a vrátili k sourozencům. Podívejte se tohle roztomilé video!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nový Top Gun s Cruisem je strhující. Skvělá akce, láska i trocha dospělosti

Styl

Vysoce citlivých dětí je mnoho. Prožívají náhlé záchvaty vzteku, smutku a běžné výchovné metody na...

Dům a zahrada

Slimáci jsou neúprosní a dokáží zlikvidovat celou vaši úrodu. Jejich invazi se můžete bránit

Zavřít reklamu