Živý oheň z krbu na biolíh je dekorací pro každý interiér

Bio-krb místo obrazu nebo také jako optický předěl prostoru, v každém případě krásný dekorativní předmět do každého interiéru.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
14. prosince 2014 04:20 / lihovekrby.webnode.cz
  0   0
Krby a krbové vložky se znovu zabydlely v rodinných domcích, pronikly dokonce i do luxusní bytové výstavby. Do starších domů a bytů se ale instalují dost obtížně. Pokud se chcme těšit z živého ohně, je tu řešení – krby na biolíh.

Může to být krásný vánoční dárek do bytu, který už letos opravdu prosvítí vaše sváteční dny. Krb, krbová vložka, krbová kamna – to vše by mělo plnit svůj hlavní účel, to znamená přinášet našemu domovu přívětivé teplo. Z pohledu do za sklem uzavřeného ohně se ale v poslední době stala také tak trochu móda.

Nahrává jí příklon k různým teoriím, podle nichž bychom při zařizování interiéru měli myslet na umístění živlu vody a živlu ohně v bytě. Také oblíbená metoda feng-shui mluví o harmonii živlů v našem domově a o vlivu ohně na rozhodování i nálady. Zatímco svíčka vám brzy vyhoří, potěšení z ohně v krbu je trvalé – tedy pokud si zatopíte.

Možná nechcete krbem řešit vytápění, přesto se vám tento prvek v interiéru líbí. Pak si můžete pořídit poměrně nedávnou novinku – designový krb na biolíh. V nabídce jsou minikrbíky, které si postavíte na stůl, ale i velké krbové vložky. Velkou výhřevnost nemají. Nad těmi malými si možná ohřejete ruce, ty velké mohou mírně přitopit v místnosti třeba za chladnějšího letního večera, v zimě ale slouží hlavně jako dekorace.

Pro ozdobu obývacího pokoje se krby na biolíh hodí opravdu velmi dobře. Oheň za sklem lahodí každému interiéru. Moderní střízlivý plamínky proteplý a zútulní, ke klasickému mírně staromilskému prostě neodmyslitelně patří.

Krby na biolíh jsou stojací, na stůl nebo na skříňku, ve velikosti trochu větší aromalampy, jsou ale i velké, které se dají zabudovat do stěny a vypadají pak jako pravý krb.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Ochranu před nemocemi nepodceňujte na dovolené v exotice ani v Evropě

Věda & Vesmír

Vědci objevili na pobřeží Portugalska zcela novou formu znečištění. Nazvali ji plastová kůra

Bydlení

Sužuje vaši domácnost horko? Protisluneční fólie může být levným pomocníkem

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu