Pod stromeček patří dárek plný kouzel, třeba tarotové karty

Nabídka tarotových karet je široká, jako dárek vyberte to, co se hodí k osobnosti obdarovaného.
 Ostatní 
16. prosince 2014 04:37 / Synergie Publishing
  0   0
Někdo bere výklad karet velice vážně, někdo zcela nevážně, snad nikdo se ale neubrání pokušení alespoň jednou v životě si dát karty vyložit od zkušené kartářky. Tarotové karty jsou ale také krásný artefakt, správně vybrané pod stromečkem určitě udělají radost zejména ženám.

Balíčky tarorových karet mají základní symboliku stejnou, takže podle základní učebnice výkladu z tarotových karet se naučíte zacházet s různě ilustrovanými kartami. Většinou ale ke speciálním balíčkům vycházejí i přesné návody, protože doplňující symbolika ilustrací má vždy nějaké speciální zaměření.

Nejoblíbenější a nejprodávanější tarot na světě je Rider-White. Pokud ale chcete věnovat osobní dárek, zamnyslete se nad tím, co bude nejvíce vyhovovat vkusu i zájmům obdarované osoby. Pro milovníky koček je tu třeba Tarot kočičích lidí, pro ty, kdo hledají spojení mezi zvířecí a lidskou podstatou Poselství zvířecích průvodců nebo Síla Zvířat, pro vyznavače andělů několik typů karet s nebeskými ochránci, hledači pravd dávných mýtů zase ocení Egyptský nebo Keltský tarot.

Steampunk tarot je pro všechny, kdo si pohrávají s myšlenkou, jak by asi vypadal svět, kdyby se kdysi vydal trochu jinou cestou. Tento tarot se bude líbit mladým lidem, kteří propadli kouzlu počítačových dobrodružných her a jejich mystických světů. Karty tak možná odpoutají na chvíli od počítače a umožní obdarované osobě hledat tajemné světy bez blikající obrazovky, jen s obrázky a myslí otevřenou fantazii.

Výklad tarotu se může stát docela příjemnou zábavou pro rodinu i partu přátel. Vždyť kdo by netoužil dovědět se, jak to s ním bud ezítra, za měsíc nebo za rok? Prohlížení obrázků a zamýšlení se nad jejich symbolikou, kombinacemi a konečně i naznačenou cestou se samozřejmě nestane závazným doporučením pro váš budoucí život. V každém přípoadě vám ale krásné tarotové karty otevřou svět symboliky krásného výtvarného dílka a vykládání vás když nic jiného, alespoň dobře pobaví.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Krása, která vám vyrazí dech. Poznejte úchvatná místa slavné říše

Věda & Vesmír

Těžaři v Austrálii objevili sto milionů let starý kráter po meteoritu

Bydlení

Práce z domova vede ke špatným návykům. Jak správně sedět u práce na počítači a nezničit si záda

Zavřít reklamu