Pár důvodů, proč si nechat elektrická světýlka vystavená i po vánočních svátcích

 Dům 
05. ledna 2019 12:14 / Marie Popelková
  0
📷
5 fotografií v galerii
Byla by škoda světelné řetězy po svátcích uklízet do krabice Shutterstock
Elektrická světýlka vytváří příjemnou dekoraci během celého roku, a tudíž není důvod, proč je po svátcích sundávat. Velkým podílem přispívají ke sváteční kouzelné atmosféře, tak proč se z ní neradovat i po zbytek roku? Jestli hledáte způsob, jak oživit vzhled vašeho domova, nemusíte chodit dál než do nejbližšího obchodu s dekoracemi, kde bude touto dobou vánoční osvětlení ve slevě.

Zde je několik důvodů, proč světýlka nesundávat v případě, že je máte už na několika místech v domě rozvěšená anebo si nějaká pořídit, jestli během svátků žádná nevystavujete.

Obecně nejsou drahá

Když potřebujete vyměnit světýlka za nová, není problém nějaká v obchodě objevit, a navíc neutratíte ani moc peněz. Obzvláště po vánočních svátcích se budou všude prodávat s velkými slevami.

Dodají pokoji atmosféru, které nedocílíte žádným jiným osvětlením

I když v dnešní době existuje bezpočet možností interiérového osvětlení s různou světelnou intenzitou, elektrická světýlka přináší do místnosti jedinečnou atmosféru, kterou s jiným osvětlením nezískáte.

Lze najít verzi, která se bude hodit k vašemu stylu

Díky nenáročnému nakupování na internetu, můžete rychle objevit verzi světýlek, která bude ladit s vaším stylem. Ať už chcete obyčejná měděná světýlka, robustnější žárovky, nostalgické barevné osvětlení nebo něco úplně jiného, můžete se zaměřit na to, co bude zapadat do vašeho estetického cítění a dekorací, které už doma máte.

Snadno zvýrazníte určité místo

Samozřejmě existují i další možnosti, jak osvítit specifickou plochu, ale s řetězem světýlek se vám práce výrazně zjednoduší. Pověste je kolem čela postele, abyste přidali do ložnice trošku romantiky. Zvýrazněte krb tak, že je obtočíte kolem krbové římsy. Přitáhněte pozornost ke krásnému obrazu tak, že mu vytvoříte ještě jeden rám ze světýlek. Možnosti jsou neomezené. Čtěte i o dalších možnostech zútulnění vašeho domova.

Budete si užívat mladistvou energii

Využití světelného řetězu jako dekorace bude evokovat mladistvou energii, která může fungovat i s jinými doplňky a dekoracemi. Bez ohledu na to, kolik vám je, se s těmito světýlky budete cítit při designování vašeho domova hravěji, což není nikdy na škodu.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Televize je stále oblíbené médium, v průměru před "bednou" prosedíme až 4 hodiny denně

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod