Jak si odlakovat nehty bez odlakovače

Nehty je možné si odlakovat i bez odlakovače
 Ostatní 
11. května 2016 19:53 / Internet
  0   0
Možná se jednou ocitnete v situaci, kdy si budete potřebovat odlakovat olupující se vrstvu laku nebo si jen budete chtít užít krásu svých nenalakovaných nehtů a zjistíte, že vám zrovna došel odlakovač.

Představíme vám několik nových způsobů, jak odstranit starý lak bez odlakovače.

1. Deodorant ve spreji


Nemáte doma odlakovač na nehty? Tak proč nezkusíte deodorant ve spreji? A jestli váháte, jestli je to dobrý způsob, tak pro vás máme novinku – skvělou vlastností deodorantů, a zvláště těch ve spreji, je to, že obsahují rozpouštědla. A ta skvěle fungují při odstraňování laku na nehty. Kdo by to byl řekl, že? A jak na to? Deodorant jednoduše nastříkejte na nehty, ale buďte opatrná a vždy si důkladně pročtěte etiketu, abyste se nepopálila.

2. Ubrousková metoda


U tohoto bodu vás musíme trochu varovat, protože lak možná nezmizí zcela, ale když ho budete trochu třít, tak se ho po chvíli zbavíte. A jak na to? Nejprve třete na okrajích nehtů, protože právě tam je nejtěžší se laku zbavit. U této metody buďte velmi opatrná, protože když si nebudete dávat pozor, tak může poškodit povrch nehtu.

3. Vrchní lak


Toto je poměrně rozšířený způsob, díky němuž se pohodlně zbavíte již okoukaného laku na nehtech. Vezměte jakýkoli vrchní lak na nehty, který máte zrovna po ruce, a naneste ho na své již nalakované nehty. Poté ho vatovým tamponkem opatrně setřete. Pokud se vám nepodařilo lak setřít úplně, pak daný krok proveďte ještě jednou a uvidíte, že konečný výsledek bude perfektní. Mějte ale na paměti, že některé laky na nehty jdou dolů přeci jen o něco hůře.

4. Tělový sprej


Když přijde na odstraňování laku, pak tělový sprej dokáže divy. Má podobné vlastnosti jako deodorant ve spreji a poslouží jako skvělá náhražka klasického odlakovače. I v tomto případě budete potřebovat vatový tampon, na nějž nastříkáte trochu spreje. Poté tamponkem několikrát přejeďte v obou směrech po nehtu a lak bude po chvilce pryč.

5. Lak na vlasy


I lak na vlasy obsahuje chemické látky, které si dokážou s lakem na nehty hravě poradit, a je tedy také účinnou náhražkou odlakovače. V každém případě dbejte na to, abyste lak na nehtech nenechala moc dlouho, protože by vaše nehty mohl úplně vysušit.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

To pravé pro fajnšmekry a dobrodruhy: Nejkrásnější vlakové trasy, které stojí za projetí

Věda & Vesmír

Chtěli byste vědět, kdy zemřete? Vědci hledají teorie, jak výsledek poměrně jednoduše zjistit

Bydlení

Také vyhazujete slupky od cibule? Tak odteď už nebudete

Zavřít reklamu