Štěňata TOSA INU

Matka štěňátek Dannoura je exklusivní fena s nádhernou hlavou.
 Mazlíčci 
18. května 2016 19:10 / http://www.tosa-inu-puppies.com/
  0   0
Vždy loajální ke své rodině, připravený ji kdykoliv ochránit, řeč je o TOSA INU. Každý majitel vám ale potvrdí, že je to i velký mazel.

Tosa inu je velice sebevědomý, vyrovnaný, inteligentní a klidný pes. Málokterá situace jej vyvede z míry. Nekompromisně střeží své teritorium a rodinu. Jde o velmi odvážného a tvrdého psa. Štěká velmi málo. V kotci se necítí příliš dobře, chce být uprostřed dění v rodině.Tosa inu obvykle neslintá. K cizím lidem se toto plemeno chová zdrženlivě až ostražitě. Rodinné známé přijímá přátelsky. S dětmi vychází zpravidla dobře a je k nim značně tolerantní. S jinými zvířaty nemívá problém. K jedincům stejného pohlaví se může chovat dominantně a platí to především pro psy. Držte tosa inu stranou bojechtivých psů, vzhledem k velikosti a síle je o boji většinou již předem rozhodnuto.

Pokud plánujete koupi pejska a zaujala Vás právě tato rasa, pak máme pro Vás tip na loajální chovatelskou stanici MAEGASHIRA, která je rodinného typu a zabývá se chovem plemene Tosa Inu od roku 2007. Důležité je říci, že se nejedná o žádnou množírnu, ale dlouholeté a cílené plánování pořízení majitelských psů a jejich samotného výběru až po zodpovědné plánování jejich vrhů. Štěňata budou mít ve 4 generačním rodokmenu 50 % japonských předků. A jako výhodu vyzdvihujeme možnost vidění obou rodičů.

Více informací můžete najít na www.tosa-inu-puppies.com nebo na telefonu 722614393.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dokonalé kousky ráje na naší planetě: To jsou pláže v Karibiku

Věda & Vesmír

Vědci odhalili gigantické prohlubně v Jupiteru. Některé z nich mají hloubku až 130 tisíc kilometrů

Bydlení

Pořizujete si elektrický zubní kartáček? Poradíme, která kritéria jsou nejdůležitější

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu