Štěňata TOSA INU

Matka štěňátek Dannoura je exklusivní fena s nádhernou hlavou.
 Mazlíčci 
18. května 2016 19:10 / http://www.tosa-inu-puppies.com/
  0   0
Vždy loajální ke své rodině, připravený ji kdykoliv ochránit, řeč je o TOSA INU. Každý majitel vám ale potvrdí, že je to i velký mazel.

Tosa inu je velice sebevědomý, vyrovnaný, inteligentní a klidný pes. Málokterá situace jej vyvede z míry. Nekompromisně střeží své teritorium a rodinu. Jde o velmi odvážného a tvrdého psa. Štěká velmi málo. V kotci se necítí příliš dobře, chce být uprostřed dění v rodině.Tosa inu obvykle neslintá. K cizím lidem se toto plemeno chová zdrženlivě až ostražitě. Rodinné známé přijímá přátelsky. S dětmi vychází zpravidla dobře a je k nim značně tolerantní. S jinými zvířaty nemívá problém. K jedincům stejného pohlaví se může chovat dominantně a platí to především pro psy. Držte tosa inu stranou bojechtivých psů, vzhledem k velikosti a síle je o boji většinou již předem rozhodnuto.

Pokud plánujete koupi pejska a zaujala Vás právě tato rasa, pak máme pro Vás tip na loajální chovatelskou stanici MAEGASHIRA, která je rodinného typu a zabývá se chovem plemene Tosa Inu od roku 2007. Důležité je říci, že se nejedná o žádnou množírnu, ale dlouholeté a cílené plánování pořízení majitelských psů a jejich samotného výběru až po zodpovědné plánování jejich vrhů. Štěňata budou mít ve 4 generačním rodokmenu 50 % japonských předků. A jako výhodu vyzdvihujeme možnost vidění obou rodičů.

Více informací můžete najít na www.tosa-inu-puppies.com nebo na telefonu 722614393.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Věda & Vesmír

Egyptské podvodní město odhalilo starodávnou loď i pohřebiště

Bydlení

Posečená tráva je na zahradě hotový poklad. Rady a tipy, kde všude ji můžete využít

Zavřít reklamu