Současné designové trendy, kterých se budete chtít v budoucnu zbavit

Až se příště budete řídit podle toho, co je zrovna moderní, přemýšlejte, zda se vám daný trend bude líbit i za několik let
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Dům 
27. května 2019 10:02 / Depositphotos
  0   2
Spousta věcí, které jsou momentálně populární, nám připadají skvělé a lákají nás k tomu, abychom si je ihned pořídili. Zkoušeli jste se na ně ale podívat z větší perspektivy? Jak praktické budou například za deset nebo dokonce za dvacet let? Zde je několik oblíbených trendů, kterých se budete chtít v budoucnu zbavit.

Nikdo vám nezaručí, že to, co je v současnosti oblíbené, za pár let nevyjde z módy. Jestli chcete alespoň malou pomoc při rozhodování, zde je pár trendů, které se rozhodně nevyplatí pořizovat.

Otevřené police

V poslední době se staly populárními otevřené police namísto normálních kuchyňských skříněk. Nemusí lidé v takovém případě umýt každý kousek nádobí před tím, než do něj umístí jídlo? A kam schovají nevzhledné kuchyňské roboty a další pomůcky, které nepoužívají denně? Otevřené police mají smysl, jen pokud vám k sobě všechno perfektně ladí. V opačném případě pouze rušíte původní smysl skříněk, což je schovat věci, které nemusíte mít neustále na očích.

Technologie chytrých domů

Chytré termostaty a domovní zvonky budou zaostávat s tím, jak se technologie bude posouvat. Je velmi pravděpodobné, že v následujících letech se budete muset určitých prvků chytré technologie zbavit v důsledku její zastaralosti. Technologie hardwaru a softwaru se stále posouvá kupředu, a proto se může stát, že za deset nebo dvacet let váš moderní telefon nebude kompatibilní s chytrou aplikací na ovládání světel a topení, kterou používáte teď.

Skleněný sprchový kout bez dveří

Tento koupelnový trend brzy vymizí z čistě praktických důvodů. Když není sprchový kout uzavřený, není nic, co by drželo teplo uvnitř. Když zrovna nejste pod horkou vodou, je vám zima. I když skleněné sprchové kouty vypadají luxusně a elegantně, lidé dají pro tentokrát přednost pohodlí před vzhledem. Pokud nechcete šlápnout vedle a rádi byste měli interiér ve stylu, který nezestárne, zkuste pracovat s neutrálními barvami.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Ochranu před nemocemi nepodceňujte na dovolené v exotice ani v Evropě

Věda & Vesmír

Vědci objevili na pobřeží Portugalska zcela novou formu znečištění. Nazvali ji plastová kůra

Bydlení

Sužuje vaši domácnost horko? Protisluneční fólie může být levným pomocníkem

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu